"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Viru värava tornile otsitakse üürnikku (0)
22. juuni 2018
Scanpix

Tallinna Kesklinna valitsus otsib avaliku kirjaliku enampakkumise teel üürnikku Viru värava tornis (Viru tn 26a) asuvatesse äriruumidesse.  

“Kokku antakse üürile kaks ruumi – esimesel korrusel asuv äriruum pinnaga 25,2 m2 ja teisel korrusel asuv äriruum pinnaga 23 m2. Ruumid antakse üürile viieks aastaks jaekaubanduse või toitlustuse jaoks. Oluline on silmas pidada, et kohapeal toitu valmistada ei saa. Üüri alghind on 2000 eurot kuus,” selgitas Kesklinna vanem Vladimir Svet.  

Üürnik kohustub teostama esimesel kahel kuul omavahendite arvelt ruumide säilitamiseks vajalikud hüdroisolatsioonitööd hoonest väljas ja sisemised elektri- ja sanitaarremondi tööd, korraldama äriruumide hooldamise, tagama äriruumide ja Viru värava torni ümbruse heakorra ning sõlmima lepingud kommunaalteenuste osutajatega.

Pakkumused saab esitada linnavara osakonnale (Nunne tn 18, III korrus tuba 304) kinnises ümbrikus hiljemalt 27. juuniks 2018 kella 12.00-ks. Pakkumuste avamine algab 27. juunil 2018 kell 12.15 Tallinna Kesklinna Valitsuse saalis. 

Pakkumuste avamine on avalik ja selle juures võivad viibida kõik pakkujad. Kirjaliku enampakkumise võidab pakkuja, kes on teinud kõige kõrgema pakkumuse.

Täpsemalt saab lugeda enampakkumise tingimuste kohta siit: www.tallinn.ee/ametlikud_teated?id=13664

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.