"Kui vanasti said inimesed tänaval petta, siis nüüd internetis."

Joosep Kaasik, Põhja prefekt
Tallinna Keskraamatukogu pakub koduteenust (0)
29. juuni 2018
Scanpix

Koduteenindus on raamatute ja ajakirjade koju toomise teenus, mida Tallinna Keskraamatukogu pakub Tallinna elanikele, kelle tervislik seisund ei võimalda raamatukogu külastada.

Keskraamatukogu pakub teenust inimestele, kes on ajutiselt (nt murdnud jalaluu, toibub operatsioonist) või püsivalt piiratud liikumisvõimega; on üksik, tal pole pereliiget või sõpra, kes saaks tema eest raamatukogus käia; soovib lugeda eesti, vene, inglise jt keeltes raamatuid ja ajakirju, vaadata filme ja kuulata muusikat, kasutada muusikariistu või spordivahendeid.

Keskraamatukogu töötajad viivad inimestele raamatuid, ajakirju jt teavikuid koju üks kord kuus. Korraga saab laenata kuni 30 teavikut. Raamatuid saab koju tellida nii telefoni kui e-posti teel.

Koduteenindusega liitumiseks tuleb kirjutada e-posti aadressil koduteenindus@tln.lib.ee või helistada numbril 683 0920.
Oodatakse ka vihjeid inimeste kohta, kes võiksid seda teenust vajada. Saatke raamatukogule inimese nõusolekul tema nimi ja telefoninumber või e-posti aadress. Abivajajaga võetakse ühendust!

Koduteenindus on kõigile tasuta.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.