"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Russalka juures asuv jõulinnak paigutatakse A. Le Coq Arena juurde (0)
09. juuli 2018
Scanpix

Seoses peatselt algava Reidi tee ehitusega paigutatakse Russalka juures asuvas rannas lihaste treenimiseks mõeldud vahendid ümber A. Le Coq Arena juurde.

“Korraldasime jõulinnaku uue asukoha väljaselgitamiseks Facebookis rahvaküsitluse. Korraldatud küsitluse tulemusena paigutatakse Russalka juures asuv jõulinnak lähiajal A. Le Coq Arena lähedal oleva koerte jalutusväljaku juurde,” sõnas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

“Kuna häälte vahe oli väga väike, siis otsustasime, et ka Imanta tänava mänguväljaku haljasala väärib oma jõulinnakut. Seetõttu seame selle ehitamise uuel aastal prioriteediks ning esitame vastava taotluse eelarvesse. Täname kõiki küsitluses osalejaid.” 

Russalka juures asuvas rannas jõulinnaku ümberpaigutamise töödega on plaanis alustada juulikuu lõpus. “Pean rõhutama, et ümberpaigutamine on seotud algava ehitusega ning tulevikus tekivad koos Reidi tee valmimisega Russalka lähiümbruses uued spordivõimalused,” rõhutas Svet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.