„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Rahvaüritused muudavad mitmel pool tavapärast liikluskorraldust (0)
21. juuli 2018
Scanpix/Pilt on illustratiivne

Liiklusjuhtimiskeskuse teatel on täna toimuvate massiürituste tõttu mitmes Eesti paigas tavapärasest teistsugune liikluskorraldus.

Tartu–Jõgeva maantee esimesed kolm kilomeetrit on laupäeval kuni kella 19-ni rahvusvahelise triatloni tõttu liiklusele suletud. Ümber saab sõita Kõrveküla–Vasula–Võibla kaudu, mis pikendab teekonda umbes 9 kilomeetri võrra.

Jõgeva–Mustvee maantee esimesel kahel kilomeetril ja Tartu–Jõgeva maantee 45. kilomeetril on Jõgeva rulluisumaratoni tõttu kiirus piiratud. Vajadusel korraldavad liiklust reguleerijad.

Viljandimaal Valga–Uulu maantee 71. kilomeetril kehtib kiiruspiirang Abja suvepäevade tõttu.

Kuni kella 14-ni piirab Mulgi jooksumaraton kiirust Viljandimaal Valga–Uulu maantee 57.–59. kilomeetrini ja Karksi-Nuia–Lilli maanteel esimesel 17 kilomeetril. Võistlejate teeletuleku ajal tuleb ette kuni neljaminutilisi liiklusseisakuid. Liiklust korraldavad reguleerijad.

Tartu–Räpina–Värska maanteel Värskas peetakse rattaorienteerumise Eesti meistrivõistlusi. Korraldajad paluvad kõikide liiklejate tähelepanu ja mõistvat suhtumist võistlejatesse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.