"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Koolieelne heategevusprojekt kutsub koolitarbeid annetama (0)
03. august 2018
Scanpix

Oma panuse saavad tallinlased nädala pärast anda viieteistkümnes selveris üle linna. "Selleks, et valmistada lastele rõõmu kvaliteetsete koolitarvetega, kutsungi kõiki inimesi märkama ning annetama koolitarbeid," ütles Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. "Korraldajatel on hea meel nii väikese kustukummi, vihiku kui ka kallimate koolitarvete üle."

Eesti Lasterikaste Perede Liidu heategevusprojekt «Lapsed kooli» ootab liidu presidendi Aage Õunapi sõnul ühinema särasilmseid ja julgeid vabatahtlikke, kes kauplustes annetusi koguda aitavad.

“Selleks, et valmistada lastele rõõmu kvaliteetsete koolitarvetega, kutsungi kõiki inimesi märkama ning annetama koolitarbeid,” ütles Õunap. “Korraldajatel on hea meel nii väikese kustukummi, vihiku kui ka kallimate koolitarvete üle.”

Algatust saab toetada, poetades annetuskastidesse mõni ostetud koolitarve või tulles appi vabatahtlikuna annetusi koguma. Liit aitab koguda lasterikastele peredele koolitarbeid neljakümne ühes Selveris üle Eesti 9. kuni 12. augustini. Seda neljapäeval ja reedel kell 16-19 ning laupäeval ja pühapäeval kell 11-15.

Eri piirkondades kogutud asjad lähevad jagamiseks just selles maakonnas elavate perede vahel. Annetatud esemed jagavad liidu liikmed laiali hiljemalt septembrikuu esimestel nädalatel.

Tallinnas saab koolitarbeid annetada Kadaka, Kakumäe, Marienthali, Merimetsa, Torupilli, Pelgulinna, Pirita, Mustakivi, Balti Jaama, Tondi, Järve, Laagri, Kärberi, Arsenali ja Tähesaju selveris.

Mullu koguti 595 vabatahtlikku kaasabil üle Eesti kokku 51 789 koolitarvet.

Eesti Lasterikaste Perede Liit ühendab nelja ja enama lapsega peresid, kokku rohkem kui 10 000 inimest.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.