"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Heategevusprojekt "Lapsed kooli" stardib homme (0)
08. august 2018
Scanpix/Pilt on illustratiivne

Eesti Lasterikaste Perede Liit (ELPL) viib läbi heategevusprojekti "Lapsed kooli", mille eesmärgiks on koguda koolitarbeid lasterikastele peredele.

Koolitarvete kogumispäevad toimuvad augustikuu teisel nädalalõpul ning kaasavad kokku üle 300 vabatahtliku, kelle abil viiakse nelja päeva jooksul läbi aktsioon 41-s Selveri kaupluses. Tallinnas ja Harjumaal on kampaaniasse kaasatud 20 Selverit. Eesti Lasterikaste Perede Liidu vabatahtlikud on kõikides maakondades jagamas infot ja kogumas annetusi 9.-12. augustini, neljapäevast reedeni kell 16.00-19.00 ning laupäevast pühapäevani kell 11.00- 15.00.

Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunapi sõnul on sügis paljude perede jaoks pingeline aeg, sest kooli alguse puhul langeb pere eelarvele keskmisest suurem koormus. “Selleks, et valmistada lastele rõõmu kvaliteetsete koolitarvetega kutsungi kõiki inimesi märkama ning annetama koolitarbeid. Korraldajatel on hea meel nii väikese kustukummi, vihiku, kui ka kallimate koolitarvete üle,” lisas president. Igas piirkonnas kogutud asjad lähevad jagamiseks just selles maakonnas elavate perede vahel ning annetatud esemed jagavad ELPLi liikmed laiali augustikuu jooksul.

Koolitarvete kogumisaktsioon “Lapsed kooli!” toimub Eesti Lasterikaste Perede Liidu ja Selveri eestvedamisel juba üheksandat korda. Eelmisel aastal koguti vabatahtlike kaasabil kokku 51 789 ühikut erinevaid koolitarbeid, neist Tallinnas ja Harjumaal kokku 22330 ühikut.

Algatust toetavad Dipri ja Tallinna Raamatutrükikoda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.