"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Energia tänaval käivad remonttööd (0)
07. september 2018

"Taastusremonttööde käigus uuendatakse tänava asfaltbetoonkate ja teekattemärgistus, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ja korrastatakse töömaale jäävad kaevud," ütles Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe.

Kristiines Energia tänaval käivad remonttööd. Tallinna Kommunaalameti tellimusel alustas Infraroad OÜ 28. augustil Energia tänava taastusremonttöödega, mille käigus teostatakse ka puude hoolduslõikus. Vananenud teekate on tänaseks üles võetud.

Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe kohtus kolmapäeval piirkonna kohalike elanikega, kus toimunud infotunnis selgitas taastusremonttööde plaane ja tutvus tööde algusega. “Taastusremonttööde käigus uuendatakse tänava asfaltbetoonkate ja teekattemärgistus, vahetatakse välja lagunenud äärekivid ja korrastatakse töömaale jäävad kaevud. Liikluse rahustamiseks rajatakse Energia tn 8a ja Energia tn 13 esisele künnised,” selgitas kohapeal Riibe.

Kristiine Linnaosa Valitsus palub liiklejatel järgida ajutist liikluskorraldust ja paigaldatud liikluskorraldusvahendeid ning vabandab tekkivate ajutiste ebamugavuste pärast.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.