"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Haabersti eakatele toimub kinohommik (0)
02. oktoober 2018
Haabersti Linnaosa Valitsus

Neljapäeval, 4. oktoobril kell 10.00 saavad väärikas eas Haabersti filmihuvilised vaadata Mustamäe Apollo kinos dokumentaalfilmi "Viimane vürst". Filmi juhatab sisse režissöör Kaupo Kruusiauk, kes räägib lühidalt filmi loomisest, valmimise protsessist ja ideest.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul tegutsevad kinoklubid edukalt mitmes linnaosas. “Kinohommiku eesmärk on pakkuda eakatele täiendavaid vaba aja veetmise võimalusi. Haaberstis toimus esmakordselt kinohommik kevadel. Eakate positiivne tagasiside ja siirad tänusõnad olid innustuseks kinohommikutega jätkata ka sügisel,” ütles Jürgenson.

“Dokumentaalfilm Peeter Volkonskist heidab pilgu värvika kultuuritegelase argipäeva ning uurib, kuidas õnnestub leida tasakaalu olme ja aristokraatia vahel. Mis on avaliku imetluse hind ja kas loomingule pühendudes on ruumi kompromissidele? Kuidas nautida vaba vaimu lendu, kui sinna võib iga hetk sisse lüüa argielu paine? Loometegevuse kõrval uurib film ka peategelase alati toetava abikaasa Maria rolli ja Peeter Volkonski suhteid oma lastega esimesest abielust,” jätkas linnaosavanem.

Eakate kinohommik toimub Mustamäe Apollo kinos, mis asub Mustamäe keskuses aadressil Tammsaare tee 104a. Haaberstist saab Mustamäe kinno mugavalt bussidega nr 12,13, 37 või 61, kinole lähim peatus on Tammsaare tee (buss nr 13 ja 61) või Mustamäe tee (buss nr 12 ja 37).

Film on eesti keeles venekeelsete subtiitritega. Osalemine on eakatele vanuses 65+ tasuta, kuid eelnevalt tuleb registreeruda telefonil 6404800 või e-posti aadressil haabersti@tallinnlv.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.