"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Kultuuriministeerium toetab erinevad ettevõtmisi 9500 euroga (0)
09. oktoober 2018
Dmitri Povilaitis

Kultuuriministeerium toetab erinevaid ettevõtmisi 9500 euroga.

Toetust eraldatakse 1500 eurot Tantsuakadeemia OÜ projekti “Märt Agu visiit New Yorki ja Washingtoni” läbiviimiseks, toetus on ette nähtud reisikulude hüvitamiseks.

Eesti Pärimusmuusika Keskuse projekti tarbeks eraldatav 3190 eurot on mõeldud kolme Poola juhtiva pärimusmuusiku õppe- ja kontsertreisika Eestisse Väikekandle festivalile.

Eesti Pärimusmuusika Keskuse projekti “Eesti ETHNO 2018 ringreis” läbiviimiseks eraldatud toetus 415 eurot on mõeldud kohapealsete kulude katteks nagu majutus, toitlustus ja kohapealne transport.

Eesti Pärimusmuusika Keskuse projekti “Ethno juhendajate koolitus, teine osa” läbiviimiseks eraldatud toetus 675 eurot on mõeldud kohapealsete kulude katteks nagu majutus, toitlustus ja kohapealne transport.

Tartu Üliõpilasteatri projekti “Liege´i Kuningliku Ülikooli teatri osalemine Tartus 7. rahvusvahelisel teatrifestivalil, A festivalil” läbiviimiseks eraldatud toetus 1620 eurot on mõeldud kohapealsete kulude katteks.

Eesti Kultuuriseltside Ühenduse projekti “Eesti Kultuuripäevad Punasel Lagedal Eesti Aiakeses 2018” läbiviimiseks eraldatud toetus 2100 eurot on mõeldud sõidukulude, kohapealse transpordi või majutuskulude katteks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.