"Olen aeg-ajalt kuulnud, et kolleegid mujal maailmas imestavad, kuidas meil on õnnestunud siin luua nii elav ja kõrgel tasemel muusikaelu."

Tõnu Kaljuste, dirigent
Haabersti tervisepäeval esineb Heidy Tamme (0)
23. oktoober 2018
Dmitri Povilaitis

Tasuta tervisepäeval saab kuulata Heidy Tamme kontserti, külastada tervisemessi, osaleda mitmesugustes loengutes ja treeningutes ning nautida lasteteatri etendust.

Laupäeval, 27. oktoobril algusega kell 11.00 toimub Haabersti Vaba Aja Keskuses (Ehitajate tee 109a/2) tervisepäev. Tervisepäeval on võimalik külastada tervisemessi, osaleda mitmesugustes loengutes ja treeningutes ning nautida lasteteatri etendust.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on Haabersti tervisepäevadest kujunenud hea traditsioon, mida elanikud igal sügisel ja kevadel ootavad. “Tervisepäeva eesmärk juhtida inimeste tähelepanu oma elustiilile ning tõsta teadlikkust toitumisest ja liikumisest,” ütles Jürgenson.

III korruse suures saalis

Müügil on erinevad tervisega seotud tooted.

Kell 12.00 esineb kontsertprogrammiga Heidy Tamme.

III korruse väike saal

Järveotsa Perearstikeskus teeb tervisemõõtmisi (kolesterool, veresuhkur, kehamassiindeks) ja soovijad saavad soodsamalt end gripi vastu vaktsineerida. Kohal on Geenivaramu ja kõigil soovijatel on võimalik anda oma panus ning hakata geenidoonoriks. Geeniproovi andmiseks võib vormistada nõusoleku internetis, samuti saab avaldusi vormistada ka kohapeal. Vajalik on kaasa võtta ID kaart.

Lisaks on võimalik soodsalt proovida on-site massaaži.

 

Ujula

Kell 12.30 ja kell 14.30 vesiaeroobika näidistreeningud. Vajalik eelnev registreerimine telefonil 6404800 või e-posti aadressil liina.kaev@tallinnlv.ee. Ujulas toimuvad erinevad tegevused nii suurtele kui ka väikestele. Päeva juhib Kadri Levald.

 

IV korrus Nurmenuku raamatukogu

Kell 11.30 Lasteteater Mäng etendus “Seitsme maa ja mere taga”.

Lisaks saab Nurmenuku raamatukogus terve päeva jooksul osaleda luuleorienteerumisel, mängida terviseteemalisi lauamänge ja tutvuda raamatukogus laenutatavate spordivahenditega.

Tervisepäev on osalejatele tasuta.

 

Tervisepäeva korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.