"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Pariisi ja Brüsseli ründajad saabusid Euroopasse Ungari kaudu (2)
08. november 2018
Scanpix

"Need terroristid, kes korraldasid plahvatusi Pariisis ja Brüsselis, imbusid 100-protsendiliselt (Euroopasse) Ungari kaudu," ütles Ungari terroritõrjekeskuse peadirektor Janos Hajdu.

Pariisis 2015. aasta novembris ja Brüsselis 2016. aasta märtsis plahvatusi korraldanud terroristid saabusid Euroopasse Ungari kaudu, ütles Ungari terroritõrjekeskuse peadirektor Janos Hajdu kolmapäeval Moskvas, vahendas BNS.

“Need terroristid, kes korraldasid plahvatusi Pariisis ja Brüsselis, imbusid 100-protsendiliselt (Euroopasse) Ungari kaudu,” ütles ta julgeoleku- ja korrakaitsejuhtide konverentsil, millest võtab osa 125 delegaati 80 riigist. Ta lisas, et terroristid kasutasid ära tohutu põgenikevoolu Euroopasse.

Hajdu rõhutas, et Ungari on sestpeale rakendanud meetmeid ebaseadusliku rände vähendamiseks läbi oma territooriumi, ehitades muu hulgas piiritõkked.

“Ungari lõunapiir on tugevalt kaitstud. Politsei ja sõjavägi teevad tööd. Seal on piiritõke. Paigaldatud on häiresüsteem. Me oleme valmis igaks olukorraks,” lisas ta.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

vaatleja
22. dets. 2018 22:07
https://news-front.info/2018/12/18/komu-meshaet-viktor-orban/ Sündmused Ungaris.
prantsuse teema
21. nov. 2018 20:27
https://www.ohtuleht.ee/907835/enn-tougu-anarhistlikud-motted-prantsusmaa-presidendi-toetuseks