"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinn kuulutab välja noorsootöö tunnustuskonkursi "Suured teod" (0)
21. november 2018
Ilja Matusihis

Järjekorras neljateistkümnendale Tallinna noorsootöö tunnustuskonkursile "Suured teod 2018" on oodatud nominente esitama kõik, kes on just käesoleval aastal märganud mõnd silmapaistvat ja tunnustust väärivat tegu noorsootöö valdkonnas.

Lisaks noortele endile ja neile, kes noorte jaoks tänuväärseid ja suuri ettevõtmisi viimase aasta jooksul korda on saatnud, valitakse konkursil ka Tallinna aasta noorsootöötaja, aasta noor vabatahtlik ning aasta noorteühing.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsev peab oluliseks seda, et linn väärtustab noori ja olulisi ettevõtmisi, mida noorte jaoks tehakse, ning kutsub üles kõiki märkama. “Soovime konkursiga anda kõigile sõnumi, et märgakem neid, kes igapäevaselt panustavad noorte heaks ning tunnustagem ettevõtlikke ja tublisid noori, kes annavad endast rohkem, kui neilt seda ehk oodataksegi. Tallinnas tehakse noorte heaks palju suuri tegusid ja tänavusel Eesti juubeliaastal tahamegi kokku koguda 100 tegu noorsootöös, mis väärivad esiletõstmist ja tänu,” tutvustas abilinnapea tänavust konkurssi.

Konkursile saab esitada nominente kokku viies kategoorias. Lisaks traditsiooniks saanud kategooriatele “Suured teod Tallinna noortele” ning “Tallinna noorte suured teod”, valitakse konkursil ka Tallinna aasta noorsootöötaja, aasta noor vabatahtlik ning tänavu esmakordselt ka Tallinna aasta noorteühing.

Konkursi eesmärk on tunnustada ja esile tõsta Tallinna noorsootöösse panustanud ja valdkonda edendanud suuri tegusid, noorsootöötajaid, noorteühinguid ning vabatahtlikuna tegutsenud noori.

Tunnustuskonkursi “Suured teod” tähtajaks on 10. jaanuar 2019. Lisainfot kategooriate ja tingimuste kohta leiab Tallinna veebilehelt.

Auhindade saajad avalikustatakse 2019. aasta veebruaris toimuval pidulikul auhinnagalal.

Konkurss “Suured teod” toimub sel aastal juba 14. korda ja seda korraldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.