"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Maanteeamet kuulutas välja rasked ilmaolud viie maakonna kõrvalteedel (0)
17. jaanuar 2019
Scanpix/ Foto on illustreeriv

Liiklejatel palutakse võimalusel vältida kõrvalteedel sõitmist või olla äärmiselt ettevaatlik. Rasked ilmaolud kehtestatakse hetkel kuni homse keskpäevani.

Maanteeamet kuulutas Lääne-, Pärnu-, Viljandi-, Harju ja Raplamaa kõrvalteedel välja rasked ilmastikuolud, vahendas BNS. 

Seoses ilmaolude järskude muutustega, nagu temperatuuri kõikumised ja vihmasadu, on kõrvalteed muutunud liiklejate jaoks ohtlikult libedaks – temperatuurid hakkavad langema ning teedel toimub jäätumine.

“Riigiteede hooldajad on täies koosseisus väljas ning kõrvalteid karestatakse, liivatatakse ja soolatakse,” kinnitas maanteeameti lääne regiooni hooldevaldkonna juht Hannes Vaidla. “Kehtestame kõrvalteedel välja rasked ilmaolud, sest seisunditasemeteni saavutamiseks kulub rohkem aega kui on kehtestatud tee seisunditasemete nõuetega.”

“Kindlasti ei tähenda raskete ilmaolude väljakuulutamine, et hooldustöid lükatakse edasi või tehakse vähem. Otse vastupidi, sellises olukorras kaasatakse kogu võimalik ressurss,” kinnitas maanteeameti põhja regiooni hooldevaldkonna juhi kohusetäitja Margus Magus.

Liiklejatel palume võimalusel vältida kõrvalteedel sõitmist. Kui sõitmine on hädavajalik, siis tuleb olla äärmiselt ettevaatlik.

Rasked ilmaolud kehtestatakse hetkel kuni reede keskpäevani.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.