Tasub vaadata, et valitsus liiga ulatuslike riiklike kulutustega hinnatõusule lisahoogu ei anna. Kehtestades seeläbi justkui kogemata täiendavat “inflatsioonimaksu."

Madis Müller, Eesti Panga president
Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli lõpetab 248 tervishoiuvaldkonna töötajat (0)
31. jaanuar 2019
Scanpix

Lisaks antakse 42 kutseõppe lõputunnistust hooldustöötajatele ja erakorralise meditsiini tehnikutele. Cum Laude lõpetab kõrgkooli 22 üliõpilast.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli talvised lõpetajad saavad sel nädalal kätte oma rakenduskõrgharidusõppe diplomid ja kutseõppe lõputunnistused. Kokku lõpetab kõrgkooli 248 tervishoiuvaldkonna töötajat.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli talvistel lõpuaktustel saavad rakenduskõrgharidusõppe diplomi 206 lõpetajat ehk õed, eriõed, ämmaemandad ja optometristid. Lisaks antakse 42 kutseõppe lõputunnistust hooldustöötajatele ja erakorralise meditsiini tehnikutele. Cum Laude lõpetab kõrgkooli 22 üliõpilast, tänukirjaga tunnustatakse kaheksat silmapaistvat ja aktiivset õppurit.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli rektor Ülle Ernitsa sõnul on suur osa lõpetajatest ühel või teisel moel õendusala töötajad. “Õendus on arenev valdkond ja üheks märkimisväärseks tunnuseks on see, et järgmised eriõe lõpetajad saavad juba magistrikraadi”. Rektor lisas, et uuringute põhjal on tervishoiukõrgkoolide lõpetajatel tööturul palju eeliseid ja nad on tööle oodatud.

Kõrgkooli õppeosakonna kogutud lõpetajate tööhõive statistika näitab, et 78,6 protsenti kõrgkooli lõpetajatest töötab lõpudokumendi kättesaamise ajal juba erialasel ametikohal.

Tallinna Tervishoiu Kõrgkool on üks kahest Eesti tervishoiu kõrgkoolist, mille missioon on koolitada innovaatiliselt ja kriitiliselt mõtlevaid tehnoloogiliste pädevustega tervisevaldkonna töötajaid. Kõrgkooli visioon on olla pidevalt arenev, siseriiklikult ja rahvusvaheliselt võrgustunud organisatsioon, kus koostöös sise- ja välispartneritega ning õppijaid kaasates lahendatakse aktuaalseid probleeme.

Kõrgkooli talvised lõpuaktused toimuvad algusega kell 12 neljapäeval Estonia kontserdisaalis ja reedel Jõhvi kontserdimajas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.