"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Katri Raik: seisan idavirumaalaste töö ja hariduse eest (1)
04. aprill 2019
Scanpix

Sotsiaaldemokraat Katri Raik ütles, et tegeleb ka edaspidi Ida-Virumaa probleemidega, mis on talle südamelähedased.

Sotsiaaldemokraat Katri Raik, kes valiti riigikogusse Narvast, ütles, et kavatseb kõige rohkem südant valutada just Narva ja Ida-Virumaa pärast. Muredeks on tööhõive ja haridus. “Eelkõige, kuidas suur osa keskkonnatasudest jõuaks tagasi Ida-Viru elukeskkonna parandamisse,” rääkis Raik. Tema murekohaks on ka hariduse kvaliteet ning venekeelse kooli ja hariduse saatus Eestis. “Kuna olen sellega kokku puutunud, on südamelähedased mulle ka kodakondsusküsimused,” sõnas Raik.

 

Sotsiaaldemokraat Marina Kaljurand avaldas lootust, et kuna tema on varasemalt tegelenud palju välispoliitikaga, saab see oleme ka riigikogus valdkond, kus ta saab tõsiselt tööle asuda ja oma anda oma panuse Eesti riigi tulevikku riigikogu liikmena. Kaljurand kinnitas, et riigikogu annab kindlasti võimaluse tegeleda ka teemadega, milleks tal pole varem aega või teadmisi olnud.

“Mida ma loodan saavutada nelja aastaga, ei oska ma praegu öelda. Aga tulen siia tegema tõsist tööd ja esindama mitte ainult neid, kes mind valisid, vaid kogu Eesti rahvast,” kinnitas Kaljurand ja lubas tõsiselt töötada ning oma arvamust avaldada.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

vaid massinast
5. apr. 2019 10:26
Ida-Virumaa vajab vaid massinast ja veel rohkem massinast seega jahvatusmassinas töhe rammus sovetipaneel massinasse. Seltskonnale teadmiseks Paldiskis said Eesti võimud poolhävinud paneelikate klaarit, tehtud ja ammu juba.