"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Mustamäed külastasid kolleegid Kasahstanist (0)
05. aprill 2019
Mustamäe Linnaosa Valitsus

"Erilist huvi pakkusid külalistele Eesti e-riigi maine ja areng, samuti sotsiaalhoolekandega seotud küsimused," rääkis Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

Eile võõrustas Mustamäe Linnaosa Valitsus paarikümneliikmelist delegatsiooni Kasahstani lõunaosast Šõmkenti linnavalitsusest.

Laatsi sõnul ilmutasid külalised aktiivset huvi selle vastu, kuidas kulgevad kohaliku omavalitsuse arengud ja linnamajanduslikud protsessid Mustamäel, samuti linna- ja riigitasandil.

“Erilist huvi pakkusid kaugetele külalistele Eesti e-riigi maine ja areng, samuti olid Kasahstani kolleegide jaoks äärmiselt olulised just sotsiaalhoolekandega seotud küsimused,” rääkis Laats. “Kuna iga valitsuse peamine missioon on oma rahva eest hea seismises, siis pole vaja eraldi rõhutada, et siin leidsime kasahhidega ühise keele hõlpsasti,” ütles Laats, et kogemuste vahetamine rikastab ja avardab kõigi osapoolte silmaringi.

Pärast nõupidamisi viidi külalised ringreisile mööda Mustamäed. “Ringkäik Mustamäel pakkus Šõmkenti kolleegidele samuti lusti ja huvi,” kinnitas Laats.

“Meie uuest Kaja kultuuri- ja konverentsikeskusest oldi päris vaimustuses,” lisas Laats, et külastati ka Vilde Spordiparki, Mustamäe Elamuste Keskust ja Tervisekeskust. “Meil siin Mustamäel on, mida näidata!”

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.