"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Aasta Suurpere konkurss paneb välja 7000 eurose preemia (0)
12. aprill 2019
Eesti Lasterikaste Perede Liit

Eesti Lasterikaste Perede Liit koostöös Bigbankiga ootab kümnendat korda toimuvale Aasta Suurpere konkursile osalema Eestimaa nelja või enama lapsega perekondasid, kes on toimekad, tegusad ja eeskujuks teistele. 

Kandideerima oodatakse peresid, kus vanemad panustavad oluliselt laste heaolusse ja arengusse.

Tänaseks on meil kandidaate Tartu-, Võru-, Põlva-, Pärnu- ja Viljandimaalt ning Lääne-Virumaalt, kuid ootame osalema loomulikult veel rohkem tublisid perekondasid,” lausus MTÜ Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap. “Sel korral kutsume eelnevatel aastatel tiitli võitnud suurperekondi 11. mail Suurperepäeva raames toimuvale talk show’le, mida juhib meie patroon Urmas Vaino. Vestlusringis saame teada, mida uut on aunimetus perede ellu toonud ning kuidas neil vahepeal läinud on.”

“Aasta suurpere valimine toimub juba kümnendat korda ning traditsioonilist Suurperepäeva korraldame sel aastal lausa viieteistkümnendat korda,” märkis Aage Õunap. “Kandidaate Aasta Suurpere 2019 tiitlile võivad esitada kõik Eesti inimesed – suurpere töökaaslased, pereliikmed, tuttavad ja sõbrad, täites selleks Eesti Lasterikaste Perede Liidu veebilehel www.lasterikkad.ee vastava vormi. Kandidaate saab esitada kuni 21. aprillini.”

Tiitel Aasta Suurpere 2019 ja Bigbanki poolt välja antav rahaline preemia summas 7000 eurot antakse võitjale üle 11. mail toimuval traditsioonilisel Suurperepäeval, mis seekord toimub Eesti Kunstiakadeemias.

Suurperepäeva toetajad on Bigbank AS, Eesti Kunstiakadeemia ning teised ettevõtted.

Eesti Lasterikaste Perede Liit on loodud 1996. aastal eesmärgiga toetada lasterikkaid peresid Eestis. Organisatsiooni kuulub 19 ühendust, kes koondavad enda alla pered, kus lapsi on kasvamas neli ja enam.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.