"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Statistika: eestlased annetavad järjest heldemalt (0)
29. mai 2019
Scanpix

Tele2 statistika kohaselt tegid eestlased 2018. aastal annetusliinidele 22 protsenti rohkem kõnesid kui aasta varem ning keskmine annetus kasvas aastaga seitse protsenti 6,6 euroni. 

Tele2 turundusdirektori Ines Estrini sõnul annetavad eestlased kõige heldemalt laste ja loomade toetuseks. “Raha kogumiseks on selgelt soodsaim aeg detsembris, pühade perioodil,”rääkis Estrin. 

“Annetused on pigem hooajalised ja palju kokku kogutakse, sõltub konkreetse heategevuskampaania edukusest – kas suudetakse inimestele hinge minna,”kommenteeris Estrin. 

“Kindlaim kanal annetuste kogumiseks on televisioon, mis annab kõige paremini südamesse minevat lugu edasi. Näiteks oli 2018. aasta kõige edukam heategevusprojekt ETV Jõulutunnel, mis kogus haruldasi haigusi põdevate laste toetuseks Tele2 klientidelt 40 protsenti rohkem vahendeid kui aasta varem,”ütles Estrin. 

Tele2 2018. aasta populaarseimad annetusliinid olid Jõulutunnel, Kanal2 Kodutunne, TÜ Kliinikumi Lastefond, MTÜ Pesaleidja, Hille Tänavsuu Vähiravifond Kingitud Elu, Sihtasutus Carolin Illenzeeri Fond, MTÜ Loomade Hoiupaik, Ida-Tallinna Keskhaigla, Loomakaitse Liit ja SOS Lasteküla.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.