"Tallinn on vinge koht, sest siin katsetatakse paljusid asju."

Jenni Partanen, Tallinna tehnikaülikooli tulevikulinna professor
Kassisaba asumi Kevadpidu toob naabrid õue (0)
03. juuni 2019
Kassisaba Selts

Sel kolmapäeval, 5. juuni soojal kevadõhtul toimub Tallinna kesklinnas Falgi Pargis juba kuuendat aastat Kassisaba asumi suur ühine kevade tähistamise pidu.

Igal aastal on kassisabalane, kunstnik Asko Künnap joonistanud asumi üritusi iseloomustavad kassidest kubisevad pildid ja sel aastal kaanetati need kokku vahvaks värviraamatuks. Kokku on raamatus 20 illustratsiooni, mida igaüks saab loovalt värvida. Heategevuslik värviraamat näeb ilmavalgust kevadõhtul, kust saab ka autori autogrammiga eksemplare endale soetada. Kogu tulu läheb oma kodukandi elu arendavasse asumiseltsi fondi.

Kassisaba Kevadõhtu 2019 on täis palju sündmusi:

Kell 17 ootab Jaak Juske kõiki Kaarli kiriku juurest algavale ajaloomatkale, mis lõppeb kl 18 Falgi pargis.

Kell 18 algaval kevadõhtu pargipeol on lisaks tantsule ja muusikale kavas ka sportlikud mängud. Kõik on oma kraamiga oodatud kapipuhastusele ehk taaskasutuslaadale. Kohal on ka Uuskasutuskeskuse asjaannetuste kogumiskaubik.. Keskraamatukogu viib läbi lugemis- ja õuemänge, Lõvi Leo tutvustab liiklemise põhitõdesid jpm. Kohal on kuumad lõunamaised söögipakkujad: Ají Dulce – Venezuelan Home Kitchen, Los Churros Hermanos, Hispatime.

Vabatahtlike poolt ellu kutsutud Kassisaba Kevadpäev saab teoks ainult tänu vabatahtlike tööle ja toetajatele: Tallinna Kesklinna Valitsus, Briti Saatkond Eestis ja Põltsamaa/Orkla Eesti AS.

2013. aastal loodud Tallinna Kassisaba piirkonna elanikke ühendav selts koondab piirkonnas elavaid inimesi. Seltsi eesmärgiks on muuta oma kodukant meeldivaks ja turvaliseks elukeskkonnaks. Seltsi tegemistest on Facebooki kaudu huvitatud üle 2000 inimese (Facebook: Kassisaba Selts). Kokku on Kassisaba piirkonnas orienteeruvalt 4500 elanikku.

 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.