"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Kotka tänava veeviimar avati läbipääsuks (0)
05. juuni 2019
Kristiine linnaosavalitsus

Eesti Raudtee töötajad tuvastasid kevadel Tallinn – Pääsküla raudteelõigul paikneva tehnoloogilise kivitruubi Kotka tänava poolsetes raudbetoonist tugiseintes praod, mille tõttu toimus perioodil 13. maist kuni 3. juunini veeviimari tugiseinte remont.

Nüüdseks on veeviimari remont teostatud ja läbipääs ka kohalikele inimestele uuesti avatud.

“Tööd kulgesid planeeritult ning nende eesmärk oli peatada konstruktsiooni lagunemine ning tagada jalakäijate ja rongiliikluse ohutus. Veeviimari päise konstruktsiooni tugevdamiseks rajati raudbetoonist tugiseinad,” kommenteeris Eesti Raudtee teeameti juhataja Ivo Laht teostatud töid. Turvalisuse suurendamiseks paigaldati samal perioodil ka ohutusaed raudteega piirnevatele aladele.
 
Kristiine linnaosa vanem Jaanus Riibe ütles, et tegemist on kohalikele elanikele olulise tunneliga, mis oli amortiseerunud ja vajas kiiret rekonstrueerimist. “Tänan AS Eesti Raudteed, kelle kiire tegutsemine tagab jalakäijate ohutuse ja liikumismugavuse ühest linnaosast teise. Jalakäijate tunneli olemasolu on vajalik ja on ka igapäevaselt aktiivses kasutuses, mistõttu ka tulevikus peab tunnel selles kohas jääma avatuks,” rõhutas Riibe.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.