“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Järveotsa mänguväljakul saab nautida tasuta lasteteatri etendust ja sõitu ponikaarikuga (0)
12. juuni 2019
Pixabay

Laupäeval, 15. juunil algusega kell 11.00 toimub Järveotsa mänguväljakul (Järveotsa tee 15a) lastehommik "Lustlik laupäev", kus on kavas lasteteatri etendus, õhupalliloomade meisterdamine ja sõit ponikaarikuga.

Kohal on ka Nurmenuku raamatukogu, kes korraldab lastele põnevaid meisterdamisi.

Haabersti linnaosa vanem Andre Hanimägi sõnas, et  suvised lastehommikud on heaks võimaluseks koos perega kodust välja tulla ning sisukalt üheskoos aega veeta. “Üha enam veedavad lapsed oma aega nutimaailmas ja seetõttu on oluline pakkuda lastele alternatiivseid võimalusi sisukaks vaba aja veetmiseks ning seda eriti suvel kui koolitunnid on lõppenud ja huviringid suvevaheajal,” ütles linnaosavanem.

Et lastel ja noortel Haaberstis tegevust jätkuks korraldab Haabersti Noortekeskus põnevaid ja tegevusi täis suvised linnalaagreid ning Haabersti Linnaosa Valitsus läbi suve toimuvaid lastehommikud, kus alati on lapsi ootamas sisutihe programm ja põnevad tegevused.

Sel korral ootab lastehommikul kõiki huvilisi Lasteteater „Trumm“ etendusega „Imeline puhkus“. Lisaks on kohal õhupallimeister, kes teeb lastele õhupallidest imelisi loomi ning kõiki huvilised saavad sõita ponikaarikuga.

Suviste lastehommikute kava:

Laupäeval, 15. juunil algusega kell 11.00  „Lustlik laupäev“ Järveotsa mänguväljakul (Järveotsa tee 15a).

Laupäeval, 3. augustil algusega kell 11.00 „Perehommik“ Kakumäe rannas ja rannapargis. 

Laupäeval, 31. augustil algusega kell „Tere, kool!“ Õismäe tiigi kaldal amfiteatris.

Lastehommikud on tasuta ja kõik huvilised oodatud.

 

NB! Vihmase ilma korral toimuvad 15. juuni ja 31. augusti lastehommikud Õismäe Sportmängude hallis (Õismäe tee 177). Täpsem info ürituse toimumise päeval linnaosa Facebooki lehel või telefonil 58143143.

Lastehommikuid korraldab Haabersti Linnaosa Valitsus ning üritust toetavad Balbiino ja Kuulsaal.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.