“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Tallinn jätkab supergraafiliste seinapiltide rajamisega (0)
13. juuni 2019
Scanpix

Võistlustöid hinnanud supergraafiliste seinapiltide rajamise konkursi žürii valis välja kaks auhinnatavat ja ühtlasi tänavu teostatavat ideekavandit.

Ideekonkursi žürii poolt välja valitud võistlustööd “Jõuvanker” (autor Piiritus OÜ) ja “Õ” (autor Finostilo OÜ) hakkavad ilmestama vastavalt Keldrimäe tn 2 ja Paldiski mnt 169 hoone otsafassaadi. Välja valitud ideekavandite autoritega sõlmib Tallinna Keskkonna- Kommunaalamet hankelepingu tööde teostamiseks.

Lisaks otsustas žürii ära märkida võistlustöö “Loomislugu” (autor Piiritus OÜ).

Sellel aastal neljandat korda toimunud hoonete fassaadidele rajatavate supergraafiliste seinapiltide ideekonkursile laekus kolmkümmend pakkumust, millest konkursi tingimustele vastavaks osutus kakskümmend kaks tööd.

Supergraafiliste seinapiltide rajamiseks on 2019. aasta eelarves 40 000 eurot, millest konkursi auhinnafondi suuruseks on 3×1000 eurot. Preemiad jagatakse ideekonkursi žürii poolt välja valitud kolmele parimale kavandile.

Esmakordselt tehti hoonete fassaadidele supergraafilisi seinapilte 2016. aastal. Supergraafika eesmärk on linna kaunistamine ja Eesti professionaalse kunsti toomine linnapilti.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.