Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Laulupeo ajaks on loodud ajutised parkimisalad Lasnamäel (0)
04. juuli 2019
Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet

Kuna lauluväljaku ümbrus on läbi teinud põhjalikud renoveerimistööd ning saanud ka värske haljastuse, siis tuleks sõiduki parkimisel kindlasti järgida kehtestatud liikluskorraldust ja liiklusseaduses parkimisele kehtestatud nõudeid. 

Laulupeolistele on Lasnamäe paeveerele, kahele poole Narva maanteed, loodud ajutised parkimisalad. 

Kuna lauluväljaku ümbrus on läbi teinud põhjalikud renoveerimistööd ning saanud ka värske haljastuse, siis tuleks sõiduki parkimisel kindlasti järgida kehtestatud liikluskorraldust ja liiklusseaduses parkimisele kehtestatud nõudeid. Mupole on seatud kohustuseks suhtuda valesti parkijatesse karmilt ja seekord ei saa korrakaitsjad piirduda vaid hoiatustega.

Soovitame peole tulijatel autod jätta koju või parkida need linna sissesõitude lähedusse, kus on piisavalt parkimiskohti. Sealt saab edasi liikuda juba ühistranspordiga. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.