"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
FOTOD JA VIDEO! Rahvas tuli Toompeale valitsust toetama (2)
26. august 2019
Albert Truuväärt

Täna hommikul kogunes rahvas Toompeale Riigikogu ette toetama peaminister Jüri Ratase valitsuse tegevust. Inimesed kandsid plakateid "Toetame erakorralist pensionitõusu", "Jüri Ratas on rahva peaminister" ja teisi sarnaseid sõnumeid.

 

“Mina tulin täna siia, et avaldada oma usaldust Eesti valitsusele ja isiklikult Jüri Ratasele,” ütles Riigikogu liige Maria Jufereva-Skuratovski. Ta tõi näiteid valitsuse sammudest, mis võitsid tema poolehoiu.

“Näiteks põhikooli lõpetajatel on nüüd kergem sooritada Eesti kodakondsuse taotlemiseks eksamit. Väga oluline on ka see, et valitsus on välja töötanud perevägivallavastase programmi,” rääkis Jufereva-Skuratovski.

“Mina olen veendunud selles, et esimese saja päevaga on valitsus oma tööga saanud hakkama ja peaks kindlasti jätkama,” kinnitas Jufereva-Skuratovski.

Vaata galeriid (20)

 “Meil on demokraatlikult valitud valitsus, kellele on viimastel kuudel avaldatud tohutut survet,” rääkis Kristiine Linnaosa vanem Jaanus Riibe olukorrast, kus Reformierakond on asunud peaministrit kukutama.

“See valitsus on lühikese aja jooksul võtnud vastu mitmeid olulisi otsuseid, mille eesmärk on saavutada sidusamat Eestit ja parendada inimeste elujärge,” märkis Riibe. “Väga palju on valitsusel vaja veel teha ja täna näitame oma toetust Vabariigi peaminister Jüri Ratasele.”

“Praegune valitsus on viimase 20 aasta kõige parem valitsus,” kinnitas Jaan Kundla (82), et selle hoidmiseks ja toetamiseks ongi inimesed meeleavaldusele kogunenud. “Me avaldame oma toetust Jüri Ratasele ja tema juhitud valitsusele.”

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

väike soojendus, värskendav
28. aug. 2019 09:40
Tegu siis teat värskendava soojendusega sest umbusaldushääletus lükkub edasi ja tegelt ei lähe läbi vähemalt seekord elik istuv valitsus jätkab. Tavaline poliitsurve täpselt nii mingi seltskond koguneb Stenbocki maja juurde elik teeb tsipa poliitikat normaalne värk Euroopa. Ja istuv valitsus jätkab rahulikult seega pensionireform ja erakorraline pensionitõus tööd ja muret piisavalt muudkui rüga.
Tore
28. aug. 2019 09:17
Oli umbes sadakond inimest. Supernäide sellest kuidas mittemillestki üritatakse uudist teha.