“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Algab sari "Õnnelik seenior raamatukogus" (0)
02. september 2019
Dmitri Povilaitis

"Inimese vananemiskogemus sõltub paljuski sellest, milliseks ta ise oma vanaduspõlve kujundab ja kuidas vananemisega kaasnevate muudatustega kohaneb. Projektiga toetame seeniore, et nad oleksid informeeritud ja aktiivsed ühiskonnaliikmed ning oskaksid toime tulla  vananemisega kaasnevate muutustega," ütleS projekti eestvedaja Leelo Ainsoo. 

Mälutreeninguid viib läbi MTÜ 65b mälutreener Vaike Pähn, kord kvartalis toimuvad aga kohtumised kirjanike, kunstnike, ajaloolaste jt. Töötubades õpitakse loovkirjutamist, ristsõnade koostamist ja lahendamist, tule- ja liiklusohutust, moenippe jm. Sarja esimene vestlushommik toimub 3. septembril kell 11 Sääse raamatukogus (Sõpruse pst 186). 5. septembril kell 12 on see kavas keskraamatukogus (Estonia pst 8), samal päeval kell 14 Pirita raamatukogus (Metsavahi tee 19) ning  6. septembril kell 12  Nõmme raamatukogus (Raudtee 68). Osavõtt on tasuta.

Üritused toimuvad üks kord nädalas Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8), Sääse, Pirita ja Nõmme raamatukogus. 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.