"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Nõmmel toimus lasteaedade ohutuspäev MiniSOS (0)
12. september 2019
Nõmme Linnaosa Valitsus

"Kümnes tegevuspunktis jagati olulisi teadmisi tule- ja veeohutusest, esmaabist, hammaste hügieenist ning liikluses ja metsas käitumisest," rääkis Nõmme linnaosa vanem Grete Šillis.

Eile hommikul kogunesid Nõmme lasteaia viimase rühma lapsed Vabaduse parki, et võtta osa kolmandat korda toimuvast MiniSOS (Sina Oskad Seda) ohutuspäevast.

“Ürituse eesmärk on teha lõbusas ja lastele meeldejäävas võtmes ohutusalast ennetustööd. Kümnes tegevuspunktis jagati olulisi teadmisi tule- ja veeohutusest, esmaabist, hammaste hügieenist ning liikluses ja metsas käitumisest,” rääkis Šillis.

Traditsioonilist ohutuspäeva aitasid läbi viia Punane rist, Suukool, Piirivalve, Munitsipaalpolitsei, Politsei, Maanteeamet, Tööinspektsioon, Lastekaitse liit, Kaitseliit ja Saku priitahtlikud pritsimehed. Kokku osales kaheksa lasteaeda ja 169 last.

Nõmme linnaosa valitsus tänab kõiki koostööpartnereid, kes ohutuspäeva õnnestumisele kaasa aitasid. Ürituse korraldamist toetasid Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet ja Nõmme Linnaosa Valitsus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.