"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinlane pärandas kogu oma vara Tallinna Loomaaiale (0)
17. september 2019
Albert Truuväärt

Tallinlane Vilma‑Marie Saaliste määras 4. jaanuaril 2018 notariaalselt tõestatud testamendiga kogu oma vara pärijaks Tallinna Loomaaia.

Tallinna notari Triin Lekki välja antud testamendijärgse pärimisõiguse tunnistuse järgi on 22. märtsil surnud Vilma‑Marie Saaliste vara pärijaks Tallinna linn. 

Pärandvara nimekirja on kantud korter Mustamäel, mille hinnanguline väärtus on 49 000 eurot.

Lisaks eelpooltoodule kuulub pärandvara hulka sularaha summas 710,61 eurot, mis kantakse Tallinna Loomaaeda teenindavale linna arvelduskontole. 

Linnavõimu ettepanek on anda Sõstra tänaval asuv korteriomand Tallinna linnavaraameti valitsemisele ja bilanssi. Tallinna linnavaraamet korraldab korteriomandi võõrandamise avalikul kirjalikul enampakkumisel.

Pärandvarana saadud raha ja korteriomandi müügist saadud vahendid, millest on maha arvestatud pärimisega seotud kulud, korteriomandi müügiga seotud kulud ja korteriomandi majandamis- ja halduskulud, mille täpne suurus selgub pärast korteriomandi müüki, eraldatakse annetusena Tallinna Loomaaiale.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.