"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Linnaosavanemad saatsid korteriühistutele meeldetuletuse sügistalvise perioodi ettevalmistuseks (0)
18. september 2019
Albert Truuväärt

Tallinna linnaosade vanemad saatsid kõikidele Tallinna korteriühistutele meeldetuletuse korteriühistute kohustuste kohta sügistalvisel perioodil. Ühtlasi juhitakse tähelepanu, et kojameeste valmisolek, teenuslepingud ja muud kokkulepped oleksid aegsasti üle vaadatud.

“Õppisime möödunud talvest, mis hoolduse seisukohast ei olnud kergete killast, ja hakkasime rege rautama juba suvel. Saatsime korteriühistutele meeldetuletuse, milliste heakorratööde eest hoolitseb linn ja mille eest tuleb korteriühistutel endal hoolt kanda,” ütles Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats.

Korteriühistud peavad hoidma puhta kinnistuga külgneva kõnnitee ning eemaldama majalt jääpurikad ja lume, lisaks tuleb tagada libedusetõrje kõnniteel. Linn tellib tänavate puhastuse sõidutee osas ja lisaks puhastab need kõnniteed, mille hooldamise kohustus on linnal. Lisaks on majandus- ja taristuministri määrusega kehtestatud teele seisundinõuded, mida tuleb järgida.

“Ka linn on omalt poolt teenuslepingud üle vaadanud, tänavapuhastuse nõudeid karmistanud ning teenusepakkujatega kohtunud. Ühine murekoht ühistutega on lumekoristust takistavad parkivad sõidukid, kohalikud elanikud saavad sellistest autodest teada anda MUPO-le, et saaksime koos lahendusi otsida,” lisas Lauri Laats.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.