“Kui vanemad lähevad lahku, on nad ise kriisis ja käituvad sageli nagu lapsed. Nende laps satub siis oma vanemate, kahe väikese lapse tasemel käituva täiskasvanu vahele."

Ly Rüüs, Mustamäe sotsiaalhoolekande osakonna juhataja
Tallinna Keskraamatukogus toimub kahepäevane raamatutäika! (0)
01. oktoober 2019

Kolmapäeval, 9. oktoobril ja neljapäeval, 10. oktoobril kell 11-18 müüb Tallinna Keskraamatukogu täikal eestikeelset ilu-, teadmis- ja lastekirjandust, mida on raamatukogus suures eksemplaarsuses või millest on välja antud uusi trükke.

Samuti saab osta vanemaid ajakirju. Mõlemal päeval on väljas uued raamatud!

Raamatute ja ajakirjade hinnad on soodsad (alates 0,15 €). Raamatuid müüakse Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis.

Täika teisel päeval ehk 10. oktoobril kell 17.00 esineb ka luuletaja, muusika ja rännumees Arvi Schasmin, kes esitab omakirjutatud luuletusi ja mängib puhkpilli didgeridoo.

Kõik huvilised on oodatud!

Täiendav info Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakonna juhatajalt Reet Ojasoo´lt, telefon 683 0919, e-post reet.ojasoo@tln.lib.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.