"Kui vanasti said inimesed tänaval petta, siis nüüd internetis."

Joosep Kaasik, Põhja prefekt
Nutiasjade õpitoad tutvustavad vanemaealistele küberturvalisuse põhitõdesid (0)
03. oktoober 2019
Scanpix/ Foto on illustreeriv

Tallinna Keskraamatukogus toimub kaks vanemaealistele suunatud tasuta teavitusüritust. Osalejad saavad ülevaate küberturvalisuse põhitõdedest ning tudengid ja raamatukogu töötajad aitavad kohapeal ka praktilise nõustamisega.

Riigi Infosüsteemi Ameti (RIA) üleskutse “Aita vanematel turvaliselt internetis toimetada” raames toimub Tallinna Keskraamatukogus koostöös Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudiga kaks vanemaealistele suunatud tasuta teavitusüritust. Osalejad saavad ülevaate küberturvalisuse põhitõdedest ning tudengid ja raamatukogu töötajad aitavad kohapeal ka praktilise nõustamisega.

Esmaspäeval, 14. oktoobril kell 11 toimub eestikeelne üritus Tallinna Keskraamatukogu (Estonia pst 8) suures saalis. Vaata lisainfot Facebookist

Neljapäeval, 17. oktoobril kell 11 toimub venekeele üritus võõrkeelse kirjanduse osakonna (Liivalaia 40) saalis. Vaata lisainfot Facebookist.

Eesti ja venekeelsed abivideod ja lihtsad nõuanded turvaliselt internetis toimetamiseks leiab kampaania kodulehelt

Kampaaniat rahastatakse Euroopa Liidu struktuuritoetuse toetusskeemist “Infoühiskonna teadlikkuse tõstmine” (Euroopa Regionaalarengu Fond).

Õpetusvideod eesti ja vene keeles.

Kampaania koostööpartnerid on Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing, Tallinna Keskraamatukogu, Eesti Rahvusraamatukogu, Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituut, Kaitseliit Solaris Keskus ja turundusagentuur Havas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.