"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VAATA FOTOSID! Mustjõe gümnaasium sai juubeliks rõõmusõnumi - kool renoveeritakse (0)
05. november 2019
Haabersti Linnaosa Valitsus

"Õpilastele peab olema lasteaedades ja koolides loodud kaasaegsed tingimused nii õppe- kui ka huvitegevuseks. Mul on hea meel, et saame ehitusega järgmisel aastal alustada," ütles abilinnapea Vadim Belobrovtsev. 

Vaata galeriid (19)

Mustjõe gümnaasium sai tänavu 55-aastaseks. Uhke numbri täitumist sai koolipere tähistada rõõmusõnumiga koolihoone kauaoodatud tervikrenoveerimisest.  

Belobrovtsevi sõnul on koolide ja lasteaedade renoveerimine linna prioriteet ning Haabersti linnaosas saab pärast Mustjõe gümnaasiumit koolihoonete renoveerimisega ring täis. “Õpilastele peab olema lasteaedades ja koolides loodud kaasaegsed tingimused nii õppe- kui ka huvitegevuseks. Mul on hea meel, et saame ehitusega järgmisel aastal alustada,” ütles abilinnapea, kelle sõnul saaks õppetöö renoveeritud hoones alata 2022. aastal. 

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et kuigi väljast võib koolihoone tunduda ilus ja värviline on koolil olnud aastaid hoonega erinevaid probleeme ja haridusasutuse korda tegemist on juhtkond, õpetajad ning õpilased oodanud kaua. “Tegemist on viimase koolihoonega, mis Haaberstis vajab suuremaid töid ning mul on linnaosa vanemana hea meel, et uue eelarve linnaosa vajaduste ja soovidega arvestab. Pärast Mustjõe kooli renoveerimist saame öelda, et meie munitsipaalkoolide väljanägemine on kooliperede loodud tugevale sisule järele jõudnud,” lisas Hanimägi.  

Tallinna Mustjõe gümnaasiumi direktor Olga Barabaner sõnas, et kõige paremaks kingituseks kooli juubeli puhul tuli uudis koolihoone kauaoodatud tervikrenoveerimisest. “Ootasime seda sündmust väga kaua. Iga kool peab ajaga koos sammuma, pakkuma lastele õppimiseks kaasaegseid tingimusi ja õppevahendeid, kooli ruumid peavad vastama uue ajastu nõuetele. Meil on väga hea meel, et saame tähistada järgmist juubelit uues, renoveeritud hoones,” jagas muljeid kooli direktor.  

Tallinna linna eelarves on 2020. aastal koolide renoveerimiseks ette nähtud 50 miljonit eurot.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.