„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Reedel avatakse Tallinna jõuluturg (0)
07. november 2019
Scanpix/ Foto on illustreeriv

Tallinna jõuluturg avatakse Raekoja platsil juba 15. novembril. Korraldaja esitas Tallinna linnavõimule 16. oktoobril avaliku ürituse loa taotluse jõuluturu korraldamiseks Raekoja platsil 15. novembrist kuni 7. jaanuarini.

Jõuluturg on avatud iga päev kella 10-20. Soovi korral võib kaubelda pühapäeval ja neljapäeval kella 8-22 ning reedel ja laupäeval kella 8-23. Kaubeldakse jõuluteemaliste käsitööesemete ja suveniiridega. Pakutakse sooje suupisteid ja jooke. Jõuluturu kultuuriprogramm toimub reedeti ja laupäeviti kella 16-19, pühapäeviti kella 12-15. Aastavahetusel on kavas meeleolukas eriprogramm kella 22-2.30. Rohkem informatsiooni leiab veebiaadressilt.

Korraldaja avaliku ürituse loa taotluse on kooskõlastanud päästeameti Põhja päästekeskus, politsei- ja piirivalveameti Põhja prefektuur, Tallinna ettevõtlusamet, Tallinna keskkonna- ja kommunaalamet, Tallinna kultuuriamet, Tallinna linnaplaneerimise amet, Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuamet, Tallinna transpordiamet, Tallinna Kesklinna valitsus, Tallinna Õpetajate Maja, Tallinna raekoda ning Tallinna linnakantselei.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.