"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinn kutsub GIS-päevale Eesti Rahvusraamatukogus (0)
13. november 2019

Kolmapäeval, 13. novembril 2019 kell 10-16 tähistatakse Eesti Rahvusraamatukogus rahvusvahelist GIS-päeva traditsioonilise üritusega "Geograafia paneb paika".

Geograafia ja geoinfosüsteemide (GIS) teabepäeva eesmärgiks on populariseerida geograafiat, geoinformaatikat, kartograafiat ja nendega tihedalt seotud erialasid ning tõsta geograafilist kirjaoskust.

Teabepäeval saab kuulata ettekandeid GIS-põhistest rakendustest ja projektidest. Esitlusalal on võimalik täpsemalt tutvuda nii avaliku- kui erasektori tegevustega vastavas valdkonnas.

Esitlusalal on ka Tallinna geoinformaatika spetsialistid, kes tutvustavad Tallinna geoportaali võimalusi ja jagavad kogemusi, kuidas tänapäevased nutikad tehnoloogiad tööks vajalikke tegevusi ja ülesandeid lihtsustavad.

Teabepäev on kõigile TASUTA ning kavaga on võimalik tutvuda GIS-päeva kodulehel http://www.gispaev.ee/2019-2/ettekanded-ja-kava/

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.