"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Mustamäe advendikontsert Jaani kirikus (0)
02. detsember 2019

Täna õhtul kell 18 laulavad Jaani kirikus Liisi Koikson ja Rolf Roosalu, kõneleb Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse õpetaja Tiina Klement.

“Kui seni oleme Mustamäel tähistanud advendiaja saabumist piduliku küünlasüütamisega Männi pargis, siis tänavu kingime mustamäelastele kirikukontserdi,” räägib linnaosa vanem Lauri Laats kõiki õhtul kirikusse kutsudes. “Advendiaeg tähendab jõulude ootust, aga see on ka aeg vaadata tagasi lõppevale aastale ja küsida endalt võib-olla niisuguseid küsimusi, mida argirutus pole mahti küsida. Näiteks: mille eest oma elus olen ma tõeliselt tänulik? Isegi siis, kui on keerulisi ja raskeid päevi, tuleks leida midagi, mille eest siiralt tänada – sest tänulikkus tervendab hinge.”

“Advendiaeg on traditsiooni kohaselt paastu- ja meeleparanduse aeg,” tuletab meelde Mustamäe Maarja Magdaleena koguduse õpetaja Tiina Klement ning paneb inimestele südamele üksteist märgata. “See on aeg, mis kutsub meid enesesse vaatama ja küsima, millised on need kohad minu elus, mis vajavad muutmist ja puhastumist. See on aeg kinkimiseks ja üksteise koormate kandmiseks, aeg andeks andmiseks ja leppimiseks. Jumal tuli meie sekka, et andestada meile me eksimused. Alustagem siis meiegi armastusetegude tegemisega juba täna!”

Tallinna Jaani kiriku (Vabaduse väljak 1) uksed on avatud juba kell 17, et inimestel oleks aega tulla, olla, mõtiskleda. Kohtumiseni kontserdil, kõik on oodatud!

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.