„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
VIDEO JA FOTOD! Päästearmee Lootusemajas saab kõhu täis ning soojad riided selga (0)
05. detsember 2019
Mats Õun

"Me vajame ühiskonnas selliseid organisatsioone ja inimesi, kes teevad seda lähtuvalt enda usust ja muidugi peab linn selliseid organisatsioone toetama, sest suuremas plaanis toetavad sellised organisatsioonid linna," kinnitas linnapea Mihhail Kõlvart. 

Eesti Päästearmee Lootusemaja rehabilitatsioonikeskuses pakutakse abi kõigile, kes on elule ja ajale jalgu jäänud. Lisaks toetusele sõltuvushäiretest vabanemiseks saab kõhu täis ning soojad riidedki selga. 

Vaata galeriid (14)

“Praegu on advendiaeg ning ma arvan, et see aeg ongi mõeldud selleks, et inimesi abistada ja toetada. Päästearmee puhul ei ole see emotsioon, mis on seotud konkreetse ajavahemikuga, vaid see on nende igapäevane elu ja missioon,” rääkis Kõlvart. “Me vajame ühiskonnas selliseid organisatsioone ja inimesi, kes teevad seda lähtuvalt enda usust ja muidugi peab linn selliseid organisatsioone toetama, sest suuremas plaanis toetavad sellised organisatsioonid linna.”

Lootusemajas saab kõhu täis kolmel päeval nädalas ehk teisipäevast neljapäevani. Tulevikus on soov pakkuda süüa kõikidel tööpäevadel.  

“Inimene võib siia sattuda ka öösel. On olnud juhuseid, kus inimesed satuvad siia läbi teiste inimeste, kes toovad nad ise siia ja me võtame nad vastu,” kinnitas Eesti Päästearmee Lootusemaja administraator Renno Rannamäe. “Need inimesed vajavad kõigepealt mõistmist. Meil on olemas ka psühholoog, kes püüab lahti murda neid põhjuseid, miks on tarvitama hakatud erinevaid keemilisi aineid.” 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.