"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Esimene talvine lastehommik tõi Haabersti amfiteatrisse sajad lapsed (0)
14. detsember 2019
Haabersti Linnaosa Valitsus

Lastehommikul olid kavas erinevad aktiivsed ja lõbusad mängud peredele ning kuumaverelise zumbakuninga Jorge Hinojosa juhendamisel toimus ka meeleolukas jõuludisko.

Vaatamata sompus ilmale kogunes täna Väike-Õismäe tiigi kaldale amfiteatrisse suur hulk lapsi ja nende vanemaid, et üheskoos lustida esimesel ühisel talvisel lastehommikul. 

Haabersti linnaosavanem Andre Hanimägi sõnas, et suvised lastehommikud amfiteatris on osutunud väga populaarseks ning seekord sooviti pakkuda peredele võimalust ühiseks tegevuseks vabas õhus ka külmemal ajal. “On suur rõõm, et vaatamata suhteliselt jahedale ilmale oli amfiteatrisse kogunenud siiski väga palju rahvast, kellele saime loodetavasti jõulurõõmu pakkuda,” ütles linnaosavanem ning lisas, et seekordne lasehommik möödus suuresti juba jõulude ootuses. 

Lastehommikul olid kavas erinevad aktiivsed ja lõbusad mängud peredele ning kuumaverelise zumbakuninga Jorge Hinojosa juhendamisel toimus ka meeleolukas jõuludisko. Lisaks oli lastel võimalik sõita ponikaarikuga ning ringi käis juba ka jõuluvana.

Lastehommikut korraldas MTÜ Kakumäe Elu ja üritust toetas Haabersti Linnaosa Valitsus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.