"Kõik head või halvad asjad maailmas on kiiksuga inimeste tehtud."

Urmas Sõõrumaa, ärimees
Ligi nädal kadunud olnud noor naine leiti elusana (0)
26. detsember 2019
Erakogu

19. detsembril oma kodust lahkunud ja teadmata kadunuks jäänud Cärolin leitineljapäeva hommikul kella 9.40 ajal Pääsküla rabast Pääsküla jõe lähistelt elusana. Cärolin leidsid maastikuotsingu käigus kaks vabatahtlikku väga raskesti ligipääsetavast kohast ning temani jõudmiseks läks vaja politsei- ja piirivalveameti kopterit.

Ligi nädal aega kadunud olnud 23-aastane naine leiti neljapäeva hommikul elusana.

19. detsembril oma kodust lahkunud ja teadmata kadunuks jäänud Cärolin leitineljapäeva hommikul kella 9.40 ajal Pääsküla rabast Pääsküla jõe lähistelt elusana. Cärolin leidsid maastikuotsingu käigus kaks vabatahtlikku väga raskesti ligipääsetavast kohast ning temani jõudmiseks läks vaja politsei- ja piirivalveameti kopterit. Kopter toimetas Cärolini Põhja-Eesti Regionaalhaiglasse.

“On ääretult hea meel Cärolini leidmise üle. Kuus päeva väldanud otsingute käigus kontrollisime vihjeid Cärolini kohta üle Tallinna, muude otsingutegevuste seas vaatasime läbi turvakaamerate salvestisi, supikööke. Täname kõiki vabatahtlikke, kes maastikuotsingutel meile suureks abiks olid,” sõnas Lääne-Harju politseijaoskonna välijuht Allar Lohu.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.