"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! 1. jaanuari seisuga elab Tallinnas 443 932 inimest (1)
02. jaanuar 2020
Albert Truuväärt

Detsembris kasvas rahvastikuregistris elukohaga pealinnas arvel olevate Eesti elanike arv 20 inimese võrra. Möödunud aasta 1. jaanuaril elas rahvastikuregistri andmeil Tallinnas 453 033 inimest, kuid rahvastikuregistri seaduse muudatuse jõustumise tulemusena kahanes elanike arv. 

Eelmisel aastal kaotasid elukohaandmed kõik linnaosa täpsusega registris olnud isikud, kes seadusemuudatuse jõustumise hetkeks vaatamata personaalsele teavitustööle mingil põhjusel oma aadressiandmeid ei täpsustanud.

Tallinlase staatuse taastamiseks ja sellega kaasnevate hüvede saamiseks tuleb aga oma elukoht registreerida. Elukohta on lihtne registreerida: seda saab teha paari minutiga eesti.ee veebilehel või linnaosavalitsuses rahvastikuregistri töötaja abiga. Lisainfot leiab  www.tallinn.ee/elukohaandmedkorda.

Tallinna elanike arvud linnaositi ja kuude lõikes leiab http://www.tallinn.ee/Tallinna-elanike-arv

 

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Toomas Berg
3. jaan. 2020 16:38
Loodan et see seadus ei jõustanud surmanuhtlust. Kui seaduse jõustumine kahandab elanike arvu siis on see küll üks tappev seadus. Lugupeetud ajakirjanikud, keeleseadus kehtib ka Teie puhul. Väheneda võis rahvaarv, mitte elanike arv. Meil on rahvaloendus, mitte elanikeloendus! Aga võib olla ajakirjanik ei tee vahet rahva ja elanike vahel? Elanike arv muutub ka siis, kui mõni lennuk Tallinna lennuväljal maandub või õhku tõuseb. Kui aga ajakirjanik puhkuse ajal soojale maale reisib ei muutu rahvaarv sellest kuidagi. Lugege palun: http://www.piibel.net/#q=2Sm%2024