"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Ehmunud koer ründas välismaalasest toidukullerit (1)
17. jaanuar 2020
Scanpix/ Foto on illustreeriv

Kuna jalgrattur lähenes jalutajatele selja tagant ning tema ilmumine oli ootamatu, siis lõi ehmunud koer enese ja peremehe kaitseks ratturile hambad säärde. Õnneks oli tegemist väiksemat sorti koeraga ning saadud vigastus ei olnud tõsine.

Esimesel jaanuaril toimus Viru hotelli juures intsident, kus toidukuller sai pureda koeralt. Omapäraseks teeb juhtumi asjaolu, et tegemist oli kahe välismaa päritolu kodanikuga.

Hilisõhtul sõitis tellimust kohale toimetav kuller Viru hotelli kõrval  piki kõnniteed, kus jalutas mees koeraga. Kuna jalgrattur lähenes jalutajatele selja tagant ning tema ilmumine oli ootamatu, siis lõi ehmunud koer enese ja peremehe kaitseks ratturile hambad säärde. Õnneks oli tegemist väiksemat sorti koeraga ning saadud vigastus ei olnud tõsine.

Kohale kutsutud mupo patrull kuulas ära mõlema poole selgitused ja veendus, et kulleril oli olemas nii töö- kui ka elamisluba, kuid kohalikke seadusi mitte teades oli ta eksinud Liiklusseaduse vastu. Nimelt sätestab seadus, et jalgratturil on keelatud sõita kõnniteel, välja arvatud alla 13-aastane jalgrattur ja tema kuni kaks saatjat ning väikelast rattatoolis sõidutav jalgrattur ja jalgrattur kui sõiduteel sõitmine tee seisukorra tõttu on oluliselt raskendatud.

Kuna kuller soovis, et tema haav üle vaadataks, kutsuti kohale kiirabi, kes puhastas haava ja soovitas vajaduse korral pöörduda EMO-sse, mida too järgmisel päeval ka tegi. Osapooled vahetasid omavahel kontaktid ja viisakas koeraomanik kompenseeris kullerile arstiabikulud – kokku 115€.

Seekord oli tegemist rahumeelselt lõppenud juhtumiga, kuid mupole teeb muret  asjaolu, et viimasel ajal on koerarünnete arv oluliselt suurenenud – ainuüksi selle aasta esimese kahe nädalaga on registreeritud 5  koerarünnet, detsembris oli ründeid neli ning septembris-oktoobris aga kümmekond.

Kommentaarid (1)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

Hea ja operatiivne uudis.
17. jaan. 2020 20:16
Varsti on oodata veelgi värskemaid ja operatiivsemaid uudiseid, ameerika uudised mis venemaal on toimunud;)