Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Tallinna Keskraamatukogu kutsub lapsi rõõmuga lugema (0)
27. jaanuar 2020

Laste lugemisoskust arendavad mängulised üritused "Rõõmuga lugema" toimuvad Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) ja seitsmes haruraamatukogus laupäeviti kell 11. 

Osalema on oodatud 5–7-aastased lapsed, kelle lugemisoskus vajab harjutamist. “Rõõmuga lugema” eesmärgiks on toetada laste lugemisoskuse arengut ja nõustada lapsevanemaid laste lugemisoskuse omandamisel.

“Rõõmuga lugema” lugemismängud toimuvad 2020. a veebruarist maini Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) ja Kadrioru, Kännukuke, Laagna, Nurmenuku, Pirita, Pääsküla ning Sõle raamatukogus. Ürituste ajad leiab keskraamatukogu veebilehelt. Mängujuhtideks on Eesti Lugemisühingu liikmed – logopeedid, õpetajad ja eripedagoogid.

Osalemiseks on vajalik igale mängukorrale eelregistreerida. Kohtade arv on piiratud.

Mängudest osavõtt on tasuta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.