“Mind häirib, et enamik lugusid “Eesti laulul” on inglise keeles. Elementaarne lugupidamine oma emakeele vastu võiks ikka olla!”

Voldemar Kuslap, laulja
Valimiskomisjon kinnitas Euroopa Parlamendi liikmeks Riho Terrase (2)
30. jaanuar 2020
Scanpix

Vabariigi valimiskomisjon (VVK) registreeris neljapäevasel koosolekul Euroopa Parlamendi liikmeks Riho Terrase (Isamaa).

Terras saab 1. veebruarist seitsmendaks Eestist valitud Euroopa Parlamendi liikmeks seoses Ühendkuningriigi väljaastumisega Euroopa Liidust 31. jaanuaril. Kokkuleppel Euroopa Liiduga sai Ühendkuningriigi kohtade ümberjagamisel Eesti ühe koha juurde.

Erukindral Riho Terras oli Kaitseväe juhataja aastatel 2011-2018. Praegu juhib ta kaitsetööstusettevõtte Milrem Robotics kaitsedivisjoni.

2019. aastal peetud Euroopa Parlamendi valimistel sai Riho Terras 21 477 häält.

Kommentaarid (2)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.

vaid Tempel
31. jaan. 2020 09:22
Templirüütlid on Euroopa ainumas lootus tegelt. Või järsku hoopis tütarlapsed ja noorukid Mossadist ja Šabakist lahendavad küsimuse Püsselis ja terves Euroopas miks mitte lõplikult?
olukord
30. jaan. 2020 23:21
http://www.stoletie.ru/politika/novyj_vavilon_694.htm Islam Lääne - Euroopas.