Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
VIDEO! Tallinn rekonstrueerib Jõe ja Pronksi tänava (0)
17. veebruar 2020
Albert Truuväärt

"Ehituse käigus rekonstrueeritakse nii tänavaalused kommunikatsioonid kui ka teekate. Uued jalgratta- ja kõnniteed on kavas ühendada juba valminud Reidi tee, Gonsiori tänava ja sel aastal rajatava Kunderi tänava ratta- ja kõnniteega," tutvustas Kesklinna vanem Vladimir Svet.

Tallinn plaanib rekonstrueerida Jõe ja Pronksi tänava, mille tulemusena muutuvad need jalakäija- ja ratturisõbralikumaks. Täna tutvustati projekti Tallinna 21. kooli aulas. 

“Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimine on loogiline jätk peale Reidi tee ehitamist ja on eelduseks Liivalaia tänava rekonstrueerimisele tulevikus, mis on linna üks suurimaid ja laiemaid tänavaid ning mille järjekord jõuab kätte siis, kui Jõe ja Pronksi tänav on tehtud,” ütles abilinnapea Kalle Klandorf.  

“Ehituse käigus rekonstrueeritakse nii tänavaalused kommunikatsioonid kui ka teekate. Uued jalgratta- ja kõnniteed on kavas ühendada juba valminud Reidi tee, Gonsiori tänava ja sel aastal rajatava Kunderi tänava ratta- ja kõnniteega. Mõlemale tänavale tulevad ka bussipeatused, sest pärast tööde lõppu hakkab seal liikuma ühistransport,” lisas Svet.

Eskiisprojekti tutvustamine toimub 17. veebruaril kell 18.00 Tallinna 21. kooli (Raua 6) aulas. Eskiisprojekti tutvustavad Tallinna kommunaalameti ja Kesklinna valitsuse esindajad ning rekonstrueerimise projekteerija.

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.