Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
TASUTA: Loeng keskendub podagra olemusele (0)
26. veebruar 2020
Dmitri Povilaitis

Loengus saab ülevaate podagra olemusest, tekkepõhjustest ja sümptomitest. Lektor keskendub teabele, mida igapäevaselt peaks arvestama inimene, keda vaevab podagra.

Esmaspäeval kell 17.30 peab Katti Kõrve Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) loengu “Mida peaks teadma kui podagra vaevab?”. 

Loengus saab ülevaate podagra olemusest, tekkepõhjustest ja sümptomitest. Lektor keskendub teabele, mida igapäevaselt peaks arvestama inimene, keda vaevab podagra. Teave on kasulik ka podagrahaige lähedastele, sest sisaldab nii soovitusi toiduvalikuks kui ka valuravi podagraataki puhul.

Katti Kõrve on Ida-Tallinna Keskhaigla Reumatoloogiakeskuse õendusjuht.

Loeng toimub Tallinna Keskraamatukogu ja Eesti Õdede Liidu koostöösarjas “Tunnike tervise heaks”, mis algatati 2015. aastal.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.