„Kui on võimalik koos kolleegidega ühe autoga tööl käia või mõned asjad ostmata jätta, siis tuleks seda teha, et mitte väga palju kulutada.“

Peep Peterson, Ametiühingute Keskliidu esimees
Lasnamäe noored kogusid varjupaigaloomadele toitu (0)
10. märts 2020
Lasnamäe LOV

Lasnamäe noortenõukogu Tallinna loomade varjupaikadele üle kolm väikebussitäit linnaosa elanike poolt annetatud loomade toitu ja lemmikloomadele vajalikke tarvikuid. 

Sel aastal rõõmustasid Lasnamäe noored kasside turvakodu, Varjupaikade MTÜ-d ja Pesaleidja MTÜ-d.

17. veebruarist kuni 28. veebruarini said kõik linnaosa elanikud annetada varjupaigaloomadele toitu ja loomapidamiseks  vajalikke tarvikuid. Kogumispunktid asusid Tallinna Linnamäe Vene Lütseumis, Tallinna Läänemere Gümnaasiumis, Lasnamäe Vene Gümnaasiumis ning Lasnamäe linnaosa valitsuses.  

Lasnamäe Noortenõukogu koostöös linnaosavalitsusega korraldab kampaaniat juba kolmandat korda. Eelnevatel kordadel aidati ligi 400 kassi ja koera Tallinna munitsipaalvarjupaigast ning kolmest mittetulundusühingust.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.