Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Tallinna Keskraamatukogu teenindab lugejaid kolmes teeninduspunktis (0)
16. märts 2020
Ilja Matusihis

Seoses koroonaviiruse kiire levikuga on Tallinna Keskraamatukogu teenindusosakonnad ja haruraamatukogud alates tänasest kuni 1. maini või kuni eriolukorra lõppemiseni suletud, samuti ei sõida marsruudil raamatukogubuss.

Esmaspäevast on avatud ajutised teeninduspunktid Estonia puiestee 8 eestikeelse kirjanduse osakonna uudistesaalis, Liivalaia 40 võõrkeelse kirjanduse osakonna üritustesaalis ja teisipäevast ka Vilde tee 72 Kännukuke raamatukogu suures saalis. Teeninduspunktide lahtiolekuaegadega saab tutvuda Tallinna Keskraamatukogu veebilehel. 

Alates 13. märtsist kuni eriolukorra lõppemiseni pikendab raamatukogu kõigi lugejate laenatud teavikute tagastustähtajad automaatselt. Samuti peatatakse sel perioodil tasu viivitatud aja eest. Soovitame raamatukogu külastamise edasi lükata kuni eriolukorra lõpuni ja mitte tulla juba laenatud teavikuid tagastama. 

Ajutistesse teeninduspunktidesse on võimalik ette tellida raamatuid telefoni, e-posti või teiste  e-kanalite kaudu. Raamatute leidmiseks saab kasutada  e-kataloogi ESTER, valides asukohaks TlnKR kojulaenutus, TlnKR võõrkeelse kirjanduse kojulaenutus ja TlnKR Kännukuke kojulaenutus. Suletud haruraamatukogudest teavikuid tellida ei saa. Kohapeal on loodud võimalus tutvuda päevalehtedega ja kasutada hädavajadusel 15 minutit arvutit (meditsiiniasutustega suhtlemine, broneeringute tühistamine jne).

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.