"Kui vanasti said inimesed tänaval petta, siis nüüd internetis."

Joosep Kaasik, Põhja prefekt
Mupo: kommunaalmajanduslike probleemidega pöörduge abisaamiseks 14410 (0)
17. märts 2020
Albert Truuväärt

Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet julgustab kõigil linnakodanikel, kellel on vaja abi linna kommunaalmajanduslikes küsimustes - prügivedu, tänavate korrashoid või valgustus, veeavariid, ohtlikud augud või lahtised kaevuluugid, haljasaladele või liiklusohtlikult pargitud sõidukid jne pöörduma linna abitelefonile 14410.

“Ükski inimene ei pea jääma üksi oma murega, püüame kõiki aidata vastavalt meie võimalustele ja pädevusele,” ütles munitsipaalpolitsei ameti juhataja Aivar Toompere.

Toompere sõnul puudutab valdav osa abitelefonile tehtavatest kõnedest endiselt valesti parkimist.

“Päris palju inimesi on praeguses kriisiolukorras jäänud kodusele töörežiimile ja sellest tulenevalt on suurenenud ka pöördumiste arv. Jätkuvalt on aktuaalsed valesti parkimisega seonduv,” ütles ta. “Palve on parkida oma sõiduk vastavalt liiklusseadusest tulenevatele nõuetele. Lubamatu on kinni parkida ligipääse hoonetele, sest eriti praegust olukorda arvestades ei tea me iial, millal on vaja operatiivautode – kiirabi, päästeteenus – kiiret ligipääsu. Väheoluline pole ka prügiautode ligipääs, sest tühisõiduarved peavad ju ühistud kinni maksma.” 

Sagenenud on kõned abitelefonile seoses koroonaviirusega.

“Viiruse teemaga tegeleb häirekeskus numbril 1247, aga muudes küsimustes oleme teile toeks numbril 14410 ja seda ööpäevaringselt,” ütles Toompere. 

 

 

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.