"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
VIDEO! Suur kevadkoristus käib Kristiines täie hooga (0)
06. aprill 2020
Kristiine LOV

Kristiine Linnaosa lepingupartnerid jätkavad sellel nädalal suure kevadkoristusega, toimub tänavate ja haljasalade koristustööd, töötavad imurid, välja veetakse talvine praht, tolm ja prügi.

Kristiine linnaosa vanema Jaanus Riibe sõnul hõlmavad kevadised hooldustööd endas liikluskorraldusvahendite korrastust, teerajatiste puhastamist ning talihoolduse käigus libedustõrjeks kasutatud puistematerjali jääkide äravedu. “Kristiine tänavad ja haljasalad saavad korda varem kui eelnevatel aastatel ja tööd lõpetatakse hiljemalt aprilli lõpuks, hetkel töötavad imurid, puhastatakse bussipaviljonid ja pargipingid, linnaosast on veetakse välja talvine praht, tolm ja prügi. Juba eelmisel nädalal alustati Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalameti tellimusel ka tänavate pesuga. Praeguseks on tänavapesu teostatud Linnu ja Nõmme teel, Tulika, Tervise ja Endla tänavatel. Sel nädalal on pesemine planeeritud Endla tänaval, Sõpruse puiesteel ja Mustamäe teel” selgitas Riibe.

“Korrusmajade piirkonnas raskendavad kevadkoristuse läbiviimist tänavate äärde pargitud sõidukid. Seoses eriolukorraga on enamus elanikke kenasti kodukontoris ja sõidukid seisavad paigal. Linnaosavalitsus teavitab kodanikke planeeritavatest töödest, kui nendes tänaval alustatakse tänavate kevadkoristusega. Eramajade piirkonnas on palve sõidukiomanikele võimalusel parkida kevadkoristuse ajaks sõidukid oma kinnistule või aedadesse, sest siis saab kiiremini tänavad korda ja töö lõpptulemus on parem. Mahukamate tööde puhul kaasatakse käsitööbrigaade,” lisas Riibe.

Tänavahoolduse lepingupartneriks on Tänavapuhastuse AS ja haljasalasid hooldab AS Mustamäe Haljastus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.