Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Homme õpetatakse lastele tubase takistusraja ehitamist (0)
24. aprill 2020
Albert Truuväärt/ Foto on illustreeriv

Laupäeval toimuvad koolivaheaja raames mitmeid huvitavaid virtuaalseid tegevusi igavuse peletamiseks. Näiteks saab õppida tantse, lahendada mõrvamüsteeriumit ning teha trenni. 

Virtuaalsed treeningud NetFit keskkonnas

MyFitness pakub igapäevaseid tasuta treeninguid veebikeskkonnas NetFit.Valikus on järgmised treeningud: noortetreening, Crosstraining, kodune jõutreening, hommikuvõimlemine, kõht-selg, MyFit bodyBodyBalance, zumba, jooga, Brazil butt lift jt. Treeningute kellaajad avaldatakse tunniplaanisTreeningud on eesti keeles ja soovi korral järelvaadatavad.

Töökeel: eesti
Vanus: noored, täiskasvanud
Lisainfo: https://www.myfitness.ee/netfit/

 

Tubane takistusrada
Kell 12.00

Tallinna Keskraamatukogu Youtube’i kanalis “Lastele/for kids. Kui õue minna ei saa või ei tohi, siis sellepärast ei pea veel nina norus diivanil konutama. Miks mitte ehitada endale käepärastest esemetest tuppa takistusrada – seda on lõbus välja mõelda ja valmis teha, veel lõbusam pärast läbida. Kaasa võivad teha nii lapsed kui suured – kõik, kes suudavad ja tahavad mõelda ja end liigutada. 

Töökeel: eesti
Vanus: 
lapsed, noored
Lisainfo:
 https://www.youtube.com/channel/UCwJriwddaWyL3h5-_iO__Bg/playlistsMõrvamüsteerium noortele
Kell 14.00

Mõrvamüsteerium” on rollimäng, kus osalejatele jagatakse rollid koos tegelaskuju iseloomustuse ja lahendust vajava situatsiooni kirjeldusega. Mängu käigus tuleb lahendada erinevaid ülesandeid ja mõistatusi ning loogilist mõtlemist ja vihjeid kasutades tabada mõrvar. “Mõrvamüsteerium” arendab koostööd ja loogikat, paneb proovile nupukuse ja tähelepanuvõime ning on hea vahend erinevate teemade käsitlemiseks.

Töökeel: eesti
Vanus: 
alates 13. eluaastast
Lisainfo:
 https://keskraamatukogu.ee/lasteleht/events/morvamusteerium-7/Free Flow tantsustuudio virtuaalõpe

Free Flow Studio kutsub tantsu virtuaalõpet proovima! Meie virutaalõppes saad osaleda tantsutundide live‘s kokkulepitud aegadel, videoõppena eelsalvestatud videotelt või iseseisvate koduse ülesannetega.

Free Flow Studio videoõpe!
Juniorite (kuni 15.a) tantsutunnid: 
contemporary junior I & II, hiphop Junior Advance, girly hiphop Junior II.
Täiskasvanute tantsutunnid: 
street & girly, urban contemporary, heels & feels, tuletants, break, k-popragga, jazzfunk.

Töökeel: eesti, inglise, vene
Vanus: igale vanusele
Lisainfo:
info@freeflowstudio.eu
https://www.facebook.com/events/209308073620762/
http://www.freeflowstudio.eu


Rohkem põnevaid koolivaheaja toimetamisi lastele homseks leiate siit

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.