"Maailma parandamisega on üks segane lugu. Suurimad maailmaparandajad on enese meelest olnud Hitler ja Stalin."

Vladislav Koržets, luuletaja ja humorist
VIDEO! Multitalent, Aleksandr Ivaškevitš, jõudis 60. verstapostini (0)
28. aprill 2020

„Ma armastan rohkem sügavamat teatrit, näitlejate teatrit. Mulle ei meeldi, kui ma pean näidendis täitma lihtsaid asju, muusikas tabama fraasi, seisma õigesti valguses," rääkis eile 60ndat juubelit tähistanud Vene teatri näitleja Aleksandr Ivaškevitš.

 

Vene teatri näitleja, stepp-tantsija ja fotograaf Aleksandr Ivaškevitš tähistas eile, 27. aprillil, oma 60ndat juubelit. Tähistamine toimus armsas koduteatris koos kolleegidega.

“Eks need on head geenid ja ka soov teha, tunda, mõista, jõuda kuskile, ilmselt tuleb see just sellest.“

Ivaškevitš tunneb, et tänapäeva teater liigub koos maailmaga liiga kiiresti digitaliseerumise ja tehnokraatlikuse poole, ning ta tunneb näitlejana puudust sellisest osast, mis laseks rolli suureks mängida.

“Ma armastan rohkem sügavamat teatrit, näitlejate teatrit. Mulle ei meeldi, kui ma pean näidendis täitma lihtsaid asju, muusikas tabama fraasi, seisma õigesti valguses. See kõik on liiga elementaarne ja lihtne, sest see kõik on niigi näitleja sees olemas. Olla näitleja – see on minu jaoks sisemine töö iseendaga.“

Eriolukorras pole kellelgi mugav, kuid kuidas tunneb end näitleja, kellel juba poolteist kuud publikuga sidet ei ole? Ivaškevitš ei tundu aga olevat kõigutatud. “Ma loen, söön, jalutan, tulen hommikul teatrisse ja tantsin, tegelen fotograafiaga. Teen kõike sama, mida alati.“

Soovime juubilarile õnne, edu ja tugevat tervist.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.