"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna kesklinnas algas kogemuskorje eriolukorras õpitud teadmiste ja kogemuste jagamiseks (0)
29. aprill 2020
Ilja Matusihis/ Foto on illustreeriv

"Kuna praegust rutiini oleks vaja veel mõni aeg hoida, siis peaks otsima sellest olukorrast ka positiivseid külgi. Kindlasti on inimesed, kes on poolteist kuud pidanud uutmoodi tingimustes elama, omandanud mitmeid uusi harjumusi," tõdes Kesklinna vanema kohusetäitja Anu Aus.

Kesklinna valitsus algatas Facebookis kaasava kogemuskorje, kutsudes lehe jälgijaid jagama eriolukorra ajal omandatud uusi teadmisi, oskusi ja kasulikke ajaveetmisviise.

“Meie algatus tõukus äratundmisest, et rahvas hakkab kodusolemisest väsima. Kuna praegust rutiini oleks aga vaja veel mõni aeg hoida, siis peaks otsima sellest olukorrast ka positiivseid külgi. Kindlasti on inimesed, kes on poolteist kuud pidanud uutmoodi tingimustes elama, töötama või õppima, omandanud mitmeid uusi harjumusi, teadmisi ja töövõtteid, mis võivad olla huvitavad, inspireerivad või ka kasulikud teistele. Kutsumegi nüüd oma väärt kogemusi ja nippe aja sisustamiseks teistega jagama,” selgitas Aus.

Kesklinna valitsuse Facebooki lehel alanud kogemuskorje “Meil on kodus huvitav!” õhutab jäädvustama kõike uut ja põnevat, mida kodus olles on üksinda või koos perega õpitud ja tehtud. Linnaosavalitsus ootab talletatud kogemusi ja tegevusi nii fotode, videoklippide kui ka lühikirjeldustena, mis sobivad sotsiaalmeedia formaati. Põhjalikumad jäädvustused võib saata ka e-postiga kesklinn@tallinnlv.ee.  

Kõige huvitavamad postitused võidavad auhinna, mille abil saab kodus veedetavat aega veel paremini sisustada. Viimane päev kogemuskorjes osaleda on 15. mai.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.